Про UISGCON

UISGCON є найвідомішою та найстаршою в Україні конференцією спільноти інформаційної безпеки, яка проводиться під егідою Громадської організації “Українська група інформаційної безпеки” (NGO UISG).
UISGCON - це місце, де зустрічаються:
- постачальники послуг з кібербезпеки та ті, хто зацікавлені у таких послугах;
- ті, хто мають питання, і ті, хто здатні на них відповісти;
- ті, хто шукають досвіду, і ті, хто прагнуть ним поділитись.
UISGCON – це платформа для обміну знаннями і досвідом, а також для залучення нових ентузіастів, поширення практик кібергігієни та інформування громадськості щодо найбільш актуальних проблем в сфері інформаційної та кібербезпеки. UISGCON – це місце народження спільноти ІБ та місце її зустрічей в широкому форматі.
Метою UISGCON є поєднання інформаційної безпеки з бізнесом та державною політикою, практикою та навчанням. Незмінним залишається принцип конференції – відсутність продуктової реклами у доповідях учасників, адже ми прагнемо віднайти універсальні підходи до вирішення проблем інформаційної безпеки. В той же час для бізнесу створюють найкращі можливості - від розміщення стендів та інформаційних матеріалів до відкритого спілкування з потенційними клієнтами, працівниками та підрядниками.

Звісно, ви можете підтримати конференцію і стати нашим партнером. Для цього, напишіть нам на [email protected]

СКАЧАТИ ПАРТНЕРСЬКУ ПРРОПОЗИЦІЮ

CALL FOR PAPERS

Ми оголошуємо пошук доповідачів на 15у конференцію з інформаційної та кібербезпеки UISGCON15!
Доповіді будуть проходити в наступному форматі:
1. Основний потік - доповіді по 40-60 хвилин, включаючи питання з зали, на актуальні теми захисту та атаки 2. Лайт-доповіді - легкі й швидкі доповіді на 15-20 хвилин, ціль - поширення ідей та досягнень. Даний потік не передбачає сесії питання-відповідь та спілкування зі спікером
Для того, щоб мати можливість виступити на конференції UISGCON15 потрібно відправити заявку на адресу [email protected] Заявка повинна містити наступну інформацію:
Ваше ім'я, рід діяльності, номер телефону, коротку біографію, назва Вашої доповіді, її стислий опис, будь-яку додаткову інформацію
Приблизні теми для доповідей:
* Internet Privacy
* Network security
* Cryptography
* Governance
* Innovative attack/defense strategies
* Forensics/Incident response
* IoT security
* Hardware hacking
* Mobile security
* Security automation
* Threat Intelligence
* Cloud security
Будь ласка, візьміть до уваги, що виступ не повинен містити будь-якої рекламної складової: інформації про товари чи послуги будь-яких постачальників/виробників, переваги тих чи інших товарів/послуг, тощо.
Заявки на виступ приймаються до 25.11.2019.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

ПАРТНЕРИ
ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

ІНШІ ПИТАННЯ