26 жовтня
2018

В самому серці столиці

500+
професіоналів

Доповідачі
з України та світу

Про UISGCON

UISGCON є найвідомішою та найстаршою в Україні конференцією спільноти інформаційної безпеки, яка проводиться під егідою Громадської організації “Українська група інформаційної безпеки” (NGO UISG).
Також, цє місце, де зустрічаються постачальники послуг з кібербезпеки та ті, хто зацікавлений у таких послугах; ті хто мають питання і ті хто здатен на них відповісти; ті хто шукають досвіду і ті, хто прагнуть ним поділитись. Серед відвідувачів багато і тих, хто вважає цю тему важливою та цікавою, де можливо обговорити з фахівцями поточні тренди індустрії ІБ та бути готовим до нових викликів.
До конференцій UISGCON також виявляють інтерес CEO, CSO, CISO, CFO виробничих компаній, представники кредитно-банківської системи, транспортної галузі, енергетики, машинобудування, зв'язку, розробники програмного забезпечення, консалтінгові компанії, інтегратори, представники державних регуляторів, фрілансери, студенти та викладачі профільних вишів та факультетів, блогери, ІБ-журналісти, та багато інших прихильників та адептів безпечного віртуального простору.
Вже багато років UISGCON залишається на вістрі трендів і викликів в інформаційній безпеці. І цей рік не стане виключенням.
UISGCON14 відкриє свої двері 26 жовтня 2018року в центрі століці України всім охочим. Доповідачі з України та світу будуть виступати як в звичному форматі, так і в форматі лайт-доповідей по 15-20 хвилин. А для охочих отримати практичні знання будуть проводитись ctf та workshop-и. Слідкуйте за новинами в соціальних мережах та до зустрічі на конференції!

CTF

UISG CTF у цьому році буде.
Найбільша користь від будь-якої події - це розповсюдження ідей, розширення кола однодумців та нові знайомства. Саме тому ми обрали цільовою аудиторією наших змагань - студентів, які нещодавно почали цікавитися інформаційною безпекою, але брати участь можуть усі бажаючі. По завершенню змагань буде 2 заліки: студентський рейтинг з призами і нагородженням та загальний залік.
Для вирішення завдань необхідні різноманітні навички пошуку та експлуатації вразливостей. Завдання матимуть низький та середній рівень складності, але будуть реалістичними і практичними. Це чудова можливість продемонструвати ваші вміння потенційним роботодавцям, адже по закінченню змагання ми визначимо кращих студентів - потенційних молодих і перспективних працівників.
5 фактів про студентський UISG CTF 2018

  • Реалістичні завдання легкого та середнього рівня складності
  • Брати індивідуальну участь можуть усі бажаючі, але тільки студенти будуть нагороджуватися призами
  • Відсутність відбіркового туру - реєструйся і приходь в день змагань
  • Змагання будуть доступні лише на території проведення конференції
  • Формат jeopardy - учасник вирішуючи завдання знаходить прапорець та отримує бали

Дата відкриття реєстрації буде анонсована трохи пізніше #FRD

Партнери

Якщо ви бажаєте взяти участь в організації UISGCON14 в якості спонсора, ви можете ознайомитись зі спонсорським пакетом, або напишіть нам на [email protected]


ЗОЛОТИЙ ПАРТНЕР

ВЕНДОР ПАРТНЕРИ
ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ
ПАРТНЕРИ ІНФРАСТРУКТУРИ

Програмний комітет

Костянтин Корсун, Голова Програмного комітету UISGCON14
В'ячеслав Нехороших,
АТ КБ "Приватбанк"
Олександр Федієнко, Інтернет Асоціація України
Олексій Семеняка,
RIPE NCC
Програмний комітет


Місце проведення


вул.Хрещатик, 2

Додаткова інформація

Для акредитації в якості ЗМІ напишіть на адресу [email protected], вказавши ім'я представнику та назву ЗМІ / агенства.
Всі конференціі UISGCON організовуються учасниками спільноти для спільноти. Нашою метою є забезпечення комфортного й безпечного спілкування. Якщо ви вирішили відвідати конференцію, то ви зобов'язуєтесь дотримуватись нашого Кодексу поведінки, який є обов'язковим для всіх учасників.
Кодекс поведінки
Якщо у вас виникли додаткові питання, то ви можете зв'язатись з нами за адресою [email protected]