26 жовтня
2018

В самому серці столиці

500+
професіоналів

Доповідачі
з України та світу

Про UISGCON

UISGCON є найвідомішою та найстаршою в Україні конференцією спільноти інформаційної безпеки, яка проводиться під егідою Громадської організації “Українська група інформаційної безпеки” (NGO UISG).
Також, цє місце, де зустрічаються постачальники послуг з кібербезпеки та ті, хто зацікавлений у таких послугах; ті хто мають питання і ті хто здатен на них відповісти; ті хто шукають досвіду і ті, хто прагнуть ним поділитись. Серед відвідувачів багато і тих, хто вважає цю тему важливою та цікавою, де можливо обговорити з фахівцями поточні тренди індустрії ІБ та бути готовим до нових викликів.
До конференцій UISGCON також виявляють інтерес CEO, CSO, CISO, CFO виробничих компаній, представники кредитно-банківської системи, транспортної галузі, енергетики, машинобудування, зв'язку, розробники програмного забезпечення, консалтінгові компанії, інтегратори, представники державних регуляторів, фрілансери, студенти та викладачі профільних вишів та факультетів, блогери, ІБ-журналісти, та багато інших прихильників та адептів безпечного віртуального простору.
Вже багато років UISGCON залишається на вістрі трендів і викликів в інформаційній безпеці. І цей рік не стане виключенням.
UISGCON14 відкриє свої двері 26 жовтня 2018року в центрі століці України всім охочим. Доповідачі з України та світу будуть виступати як в звичному форматі, так і в форматі лайт-доповідей по 15-20 хвилин. А для охочих отримати практичні знання будуть проводитись ctf та workshop-и. Слідкуйте за новинами в соціальних мережах та до зустрічі на конференції!

CTF

UISG CTF у цьому році буде.
Найбільша користь від будь-якої події - це розповсюдження ідей, розширення кола однодумців та нові знайомства. Саме тому ми обрали цільовою аудиторією наших змагань - студентів, які нещодавно почали цікавитися інформаційною безпекою, але брати участь можуть усі бажаючі. По завершенню змагань буде 2 заліки: студентський рейтинг з призами і нагородженням та загальний залік.
Для вирішення завдань необхідні різноманітні навички пошуку та експлуатації вразливостей. Завдання матимуть низький та середній рівень складності, але будуть реалістичними і практичними. Це чудова можливість продемонструвати ваші вміння потенційним роботодавцям, адже по закінченню змагання ми визначимо кращих студентів - потенційних молодих і перспективних працівників.
5 фактів про студентський UISG CTF 2018

  • Реалістичні завдання легкого та середнього рівня складності
  • Брати індивідуальну участь можуть усі бажаючі, але тільки студенти будуть нагороджуватися призами
  • Відсутність відбіркового туру - реєструйся і приходь в день змагань
  • Змагання будуть доступні лише на території проведення конференції
  • Формат jeopardy - учасник вирішуючи завдання знаходить прапорець та отримує бали

Дата відкриття реєстрації буде анонсована трохи пізніше #FRD

Партнери

Якщо ви бажаєте взяти участь в організації UISGCON14 в якості спонсора, ви можете ознайомитись зі спонсорським пакетом, або напишіть нам на [email protected]


ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ


ПАРТНЕРИ ІНФРАСТРУКТУРИ

Додаткова інформація

UISGCON14 пройде в самому серці української столиці. Точну назву і адресу буде повідомлено трохи згодом.
Всі конференціі UISGCON організовуються учасниками спільноти для спільноти. Нашою метою є забезпечення комфортного й безпечного спілкування. Якщо ви вирішили відвідати конференцію, то ви зобов'язуєтесь дотримуватись нашого Кодексу поведінки, який є обов'язковим для всіх учасників.
Кодекс поведінки
Якщо у вас виникли додаткові питання, то ви можете зв'язатись з нами за адресою [email protected]